gól:  Lukáš Kukla (28´)

ŽK:  David Kněžík (12´), Jan Hykl (23´ a 35´)

ČK:  Jan Hykl (35´)

sestava:  Milan Urban - David Kněžík (60´ Josef Svoboda), Pavel Čermák (60´ Petr Polyak), Ondřej Moravec, Martin Čičatka - David Pýcha, Petr Babka, Lukáš Kukla, Jan Hykl - Lukáš Bucala, Martin Žirovnický

V Ratměřicích nás čekal další důležitý zápas o záchranu. Přístup tomu ovšem neodpovídal, od první minuty jsme byli velmi nedisciplinovaní. Místo soustředění se na svůj výkon jsme neustále diskutovali s rozhodčím, protihráči a diváky! Vše vygradovalo tím, že se Honza Hykl nechal nepochopitelně vyloučit za dva zbytečné fauly, z nichž ten druhý byl ještě potrestán proměněnou penaltou domácích. Přitom se vše vyvíjelo v náš prospěch. Po půlhodině jsme vedli po krásně zahraném přímém kopu Lukášem Kuklou a domácí jsme nepouštěli do žádných větších šancí. Za zmínku stojí ještě "tutovka" Lukáše Bucaly už v oslabení těsně před přestávkou, ale pohoda nám prostě chybí a Lukáš opět neproměnil... Svou vlastní nedisciplinovaností jsme dobře rozehraný zápas ztratili a v oslabení inkasovali 6:1 a jsme opět za hlupáky.