rozhodčí: Milan Rezek

góly:  2x Lukáš Bucala (4´a 72´)

ŽK:  David Kněžík (15´), David Pýcha (21´), Pavel Čermák (27´), Lukáš Kukla (85´)

sestava:  Milan Urban - David Kněžík, Pavel Čermák, Ondřej Moravec, Martin Čičatka - David Pýcha, Jiří Kováč (50´ Michal Neruda), Lukáš Kukla (85´ Libor Zikmund), Martin Žirovnický (75´ Petr Polyak) - Lukáš Bucala, Jaroslav Bařina

Do tohoto pro oba týmy důležitého utkání jsme vstoupili výborně a hned z první šance skórovali. Lukáš Kukla poslal výbornou přihrávku mezi obránce na Davida Pýchu, který byl na hranici velkého vápna faulován. K následnému trestnému kopu se postavil "nečekaně" Martin Čičatka, jeho střelu brankář vyrazil pouze k dobíhajícímu Lukáši Bucalovi, který se nemýlil - 1:0!!! Poté na 20 minut převzali "otěže" zápasu hosté, ale gólové šance si nevytvořili. Postupem času jsme se i my opět dostávali do tempa, ale také z toho zatím "gólovky" nebyly. Druhý poločas jsme odehráli velmi zodpovědně, týmově. Hostům docházel dech a byli méně a méně nebezpeční. My jsme hráli výborně z obrany a vyráželi k rychlým kontrům. A jeden takový i proměnili. David Kněžík nakopl dlouhý míč, hostující obránce fatálně chyboval a Lukáš Bucala postupoval sám na brankáře a nabídnutou šancí nepohrdl - 2:0!!! Nebezpečných protiútoků a velkých šancí jsme měli vícero, ale žádnou další již neproměnili, což nás ve výsledku dnes nemuselo mrzet.