6 : 0     ( 1 : 0 )

rozhodčí: Ladislav Tinák

ŽK:  Lukáš Bucala (67´), Pavel Čermák (81´)

sestava:  Milan Urban - David Kněžík (60´ Arnošt Kočí), Pavel Čermák, Jaroslav Bařina, Martin Čičatka - Martin Žirovnický, Ondřej Moravec, Petr Babka, David Pýcha, Lukáš Bucala - Jakub Jeništa

Před tímto zápasem jsme opět řešili kdo vůbec nastoupí, neboť sehnat nyní v Libži 11 zdravých hráčů, to je nadlidský úkol. Utkání mělo stejný průběh jako minulé domácí s Meznem. První poločas byl vyrovnaný s mnoha šancemi na obou stranách. Na obou stranách byly útoky mnohem lepší než obrany. Na tabuli mohlo při lepší mušce střelců klidně svítit poločasové skóre 3:3. Inkasovali jsme jen jednou po špatném odkopu Davida Kněžíka, několika bravurními zákroky se blýskl Milan Urban. Na druhé straně po gólu volali šance Kuby Jeništy, Davida Pýchy a Petra Babky. Úvod druhého poločasu jsme nezachytili a během 10 minut inkasovali další 3 góly a bylo po zápase. Ve zbylé půlhodince se ještě křivsoudovští dvakrát prosadili a uštědřili nám největší výprask za poslední roky.