rozhodčí: Zdeněk Pessr

gól:  Lukáš Bucala (83´)

ŽK:  Ondřej Moravec (90´)

sestava:  Patrik Hrabánek - David Janák, Pavel Čermák, Ondřej Moravec, Martin Čičatka - Petr Polyak (65´ Josef Svoboda), Jaroslav Bařina (60´ Libor Zikmund), Lukáš Kukla, David Pýcha - Martin Žirovnický, Lukáš Bucala

První poločas byl z naší strany velmi špatný. Hosté nás přehrávali ve všech směrech a po zásluze šli do vedení 0:1. Naše hra byla velmi kostrbatá, míč nám překážel, byli jsme nedůrazní a pasivní. Prakticky jsme za celý poločas nevystřelili na branku. Po přestávce po změnách v rozestavení jsme se zlepšili a byli soupeři alespoň trochu vyrovnaným soupeřem. Zvláště poté, co načeradští dohrávali po zbytečném faulu o muže v poli míň. Chvíli poté navíc přišel faul ve vápně na Lukáše Bucalu a "výhoda" penalty pro nás. Ovšem opět se ukázalo, že penalta pro nás žádná výhoda není, spíše naopak. Lukáš neproměnil a to nás opět srazilo dolů. Opět jsme hráli v křeči, navíc jsme z brejku inkasovali druhou branku. 10 minut před koncem dal naději svým gólem Lukáš Bucala, ale dnes jsme prostě neměli den s výsledkem ještě něco udělat a zaslouženě poprvé v sezóně prohráli.