rozhodčí: Ladislav Murgač

góly:  Martin Čičatla (78´), Jiří Kováč (85´), Lukáš Kukla (90´)

ŽK:  Ondřej Moravec (40´), Lukáš Kukla (74´)

sestava:  Libor Zikmund - David Janák, Ondřej Moravec, Jaroslav Bařina, Josef Svoboda - David Pýcha (75´ Arnošt Kočí), Jiří Kováč, Michal Neruda, Lukáš Kukla - Martin Čičatka, Lukáš Bucala

Souboj suveréna soutěže a již jistě postoupivšího Štěpánova (21 výher, 3 remízy, 0 proher, skóre 72:12) proti nám v momentálním rozpoložení (bylo nás opět jen 11) měla být hra kočka s myší. Od začátku se na nás domácí vrhli, drželi míč na kopačkách, šance si ale tvořili spíše sporadicky. Daleko víc hrozili ze standartních situací, neboť jejich výšková převaha byla hrozivá. My zodpovědně bránili, protože hrát s tímto soupeřem otevřenou partii by byla sebevražda. Po půlhodině jsme přežili po rozích dvě super šance, ale napotřetí už se skóre měnilo. Do vedení poslal štěpánovské precizně zahraný trestný kop - 1:0!!! O několik minut se situace opakovala a prakticky za stejného místa trefil domácí borec svůj kop opět přesně k tyči - 2:0!!! Přežili jsme několik šancí v úvodu druhého poločasu, ale v 60. minutě přišla přísnější penalta a zdálo se být zaděláno na debakl - 3:0!!! Pak ale v 75.minutě přišel na plac legendární šutér Áša Kočí a začali se dít velké věci. V 78.minutě jsme podnikli rychlý protiútok do otevřené obrany a Martin Čičatka svojí slabší pravou - někdy to není poznat která je ta slabší... :-) - snížil na 3:1!!! To ale nebylo vše. 5 minut před koncem vystřelil Jirka Kováč a svojí střelu umístil nádherně k tyči - 3:2!!! Už takovýto výsledek bychom brali jako malé vítězství, ale my stále ještě neměli dost... V samém závěru jsme zahrávali standartní situaci, míč se dostal až k Lukáši "Stenlymu" Kuklovi, který z těžké pozice bodlem trefil šibenici a tím opařil všechny přítomné a srovnal na 3:3!!! Zatímco postoupivší domácí měli zkažené oslavy, naší kabinou se neslo veselí a "cigi-caga" jako bychom opravdu zvítězili...