rozhodčí: Josef Hocek

góly:  Ondřej Moravec (58´ z penalty)

ŽK:  Ondřej Moravec (72´), David Pýcha (89´)

sestava:  Václav Hromas - David Janák, Ondřej Moravec, Jaroslav Bařina, Martin Čičatka - David Pýcha, Josef Svoboda, Michal Neruda, Petr Babka - Martin Žirovnický (75´ Libor Zikmund), Lukáš Bucala

Souboj se zachraňující se Kondrací měl od úvodního hvizdu patřičné grády. Hosté byli v prvním poločase jednoznačně lepším týmem a po zásluze šli do vedení po tečované střele - 0:1!!! A mohlo pro nás být hůř, ale další velké šance trestuhodně zahodili. O přestávce jsme změnili rozestavení, proti tomu kondračtí posílili o 3 hráče, kteří dojeli ze zápasu áčka. Druhý poločas byl jako na houpačce, nahoru-dolů. Gólové šance byly k vidění na obou stranách. Konečné skóre mohlo být klidně 4:4, ale prosadili jsme se jen my, když Ondra Moravec chladnokrevně proměnil pokutový kop po faulu na Lukáše Bucalu - 1:1!!! V závěru hosté více otevřeli hru, neboť potřebovali vyhrát. My jsme podnikli několik nebezpečných protiútoků, bohužel jsme žádný nedotáhli ke gólové radosti a tak tento mač skončil zaslouženou dělbou bodů.