rozhodčí: Zdeněk Mrázek

gól:  Lukáš Bucala (32´)

ŽK:  Ondřej Moravec (37´), Libor Zikmund (81´)

sestava:  Petr Babka - David Janák, Pavel Čermák, Ondřej Moravec, Libor Zikmund - David Pýcha, Jiří Kováč, Michal Neruda, Martin Čičatka - Martin Žirovnický, Lukáš Bucala

Do tohoto duelu jsme nastoupili ve velmi improvizované sestavě pouze v 11 hráčích. Nasazení se ale s předchozím zápasem nedalo srovnat, samozřejmě že nám v určitých fázích scházela kvalita a docházely síly. První poločas se navíc hrálo ve velkém lijáku. Hra byla vyrovnaná, o konečném výsledku rozhodovalo množství chyb. V prvním poločase jsme inkasovali jako první. Vyrovnali jsme když Martin Žirovnický vybojoval míč, předložil ho Lukáši Bucalovi a ten obstřelil brankáře - 1:1!!! Ve druhém poločase jsme neuhlídali standartní situaci a tím domácí rozhodli o svém vítězství. My jsme totiž své šance neproměnili, nastřelili jsme tyčku a na body nám tentokráte scházel pověstný kousek štěstí.