rozhodčí: Roman Irion

g:  2x Patrik Rakaš (55´ z penalty a 80´)

ŽK:  Ondřej Moravec (75´), David Pýcha (85´)

sestava:  Libor Zikmund - Petr Babka (46´ Martin Čičatka), Pavel Čermák, Ondřej Moravec, Josef Svoboda - David Pýcha, Jiří Kováč, Michal Neruda, Martin Žirovnický - Patrik Rakaš, Lukáš Bucala

Zápas v Ratměřicích byl totožný s předchozím kolem v Divišově, jen jsme měli k dispozici z nejrůznějších důvodů pouze 12 hráčů, 12 statečných. Začali jsme opatrně, výsledky ratměřických borců v poslední době a hlavně na domácím hřišti k opatrnosti přímo vybízeli. První poločas byl na šance i na skóre vyrovnaný, ani jedna strana svoje příležitosti neproměnila. Na začátku druhého přišel faul domácího gólmana na Davida Pýchu a následovala penalta, kterou Patrik Rakaš dobře umístil - 0:1!!! Na rozdíl 2 gólů mohl zvýšit Jirka Kováč, ale jeho umístěnou střelu brankář s velkou námahou vyškrábl na roh. Poté jsme ale začali propadávat, neudrželi míč v útočné fázi a na obranu se valil jeden kontr za druhým. Odolávali jsme, ale zhruba čtvrthodinky před koncem jsme přeci jen inkasovali - 1:1!!! 10 minut před koncem přišla velká chvíle Patrika Rakaše, který si pravou nohou zpracoval míč, přehodil ho na levou a z 25metrů trefil krásně šibenici - 1:2!!! O spravedlivé remíze a dělbě bodů rozhodl v samém závěru náš nedůraz při bránění a domácí útočník také chladnokrevně zavěsil bombou "pod klacek" - 2:2!!!