sobota 26. září 2015, výkop 16.30 hodin

Libež - Ratměřice

4 : 1     ( 3 : 0 )

rozhodčí: Josef Hocek

góly:  2x Patrik Rakaš (3´ z penalty a 42´), Jiří Kováč (6´), Lukáš Bucala (87´)

sestava:  Libor Zikmund - David Kněžík (65´ Jakub Šindelář), Pavel Čermák, Jaroslav Bařina, David Janák - Martin Žirovnický, Jiří Kováč (25´ Ondřej Moravec), Jan Mišovic, Lukáš Kukla (80´ Martin Čičatka) - Patrik Rakaš (75´ Petr Polyak), Lukáš Bucala

Zápas s dosud nebodujícími Ratměřicemi jsme rozehráli jako z říše snů. Svojí aktivitou jsme hosty zamkli na jejich půlce hřiště a v 6. minutě na světelné tabuli svítilo skóre 2:0!!! První branku vstřelil z penalty Patrik Rakaš a vzápětí zvyšoval Jirka Kováč na rozdíl dvou branek. Takto podařený vstup nás ale "uspal" a přestali jsme být aktivní. Nebyli jsme schopni přihrát a nezkazit tři míče za sebou a tudíž jsme nemohli mít ani další šance ke skórování. Před přestávkou po pěkné akci celé útočné formace zvýšil kanonýr Patrik Rakaš na 3:0!!! Druhý poločas byl obdobou prvního, ovšem bez "snového" začátku. Námi produkovaný fotbal moc oku lahodící nebyl, navíc musel něco ze svého umění předvést i brankář Libor Zikmund. Lapil penaltu a vyřešil několik nepříjemností před svojí svatyní. Po rohu a nedůrazu v obsazování protihráčů však také inkasoval. Zápasový účet na konečných 4:1 uzavřel excelentně zahraným přímým kopem Lukáš Bucala.