sobota 23. května 2015, výkop 17.00 hodin

Libež - Kladruby

7 : 0     ( 1 : 0 )

rozhodčí: Ladislav Tinák

góly:  3x Lukáš Kukla (48´, 74 a 87´), 2x Marek Kováč (32´ a 57´), Roman Vosický (49´), Martin Žirovnický (66´)

ŽK:  Pavel Čermák (7´)

sestava:  Libor Zikmund - David Kněžík (75´ David Janák), Pavel Čermák, Jaroslav Bařina, Josef Svoboda - Jan Mišovic - Lukáš Kukla, Marek Kováč, Martin Žirovnický - Patrik Rakaš (46´ Roman Vosický), Lukáš Bucala (46´ Michal Neruda)

Kladrubští na zápas přijeli pouze s 10ti hráči, navíc jejich a naše postavení v tabulce bylo předzvěstí, že budou k vidění brankové hody. Hosty jsme zamkli na jejich vlastní polovině hřiště, vytvářeli si šanci za šancí, ale naše koncovka byla žalostná. Do vedení jsme šli až po půlhodině hry, když se prosadil Marek Kováč - 1:0!!! Tak také bylo i poločasové skóre. Kdyby ale na světelné tabuli svítilo skóre 8:2, nemohl by se vůbec nikdo divit, neboť co jsme neproměnili za šance, to se jen tak nevidí, a hosté také dvakrát nebezpečně zahrozili z brejku. Do druhého poločasu náš trenér vyměnil oba útočníky a to se ukázalo jako dobrá volba. Prolomili jsme smůlu či spíše nemohoucnost a do kladrubské branky stříleli gól za gólem, až se konečné skóre zastavilo na metě 7:0.