neděle 17. května 2015, výkop 15.00 hodin

Chotýšany B - Libež

0 : 5     ( 0 : 3 )

rozhodčí: Pavel Urban

góly:  2x Marek Kováč (23´ a 62´), Martin Žirovnický (14´), Patrik Rakaš (37´), Jan Mišovic (81´)

ŽK:  Lukáš Bucala (78´)

sestava:  Václav Hromas (46´ Libor Zikmund) - David Kněžík (46´ Tomáš Hanuš), Pavel Čermák, David Janák - Jan Mišovic - Michal Neruda, Marek Kováč, Lukáš Kukla, Martin Žirovnický (85´ Josef Svoboda) - Patrik Rakaš, Lukáš Bucala

Úkol v tomto zápase byl jasný - výhrou potvrdit 3 body z důležitého zápasu se Štěpánovem, zahrát kvalitní fotbal a pokud možno nastřílet do přestávky co nejvíce gólů, aby mohli dostat větší prostor i ostatní hráči týmu. Hrálo se na jednu branku a výsledkem bylo poločasové skóre 0:3, když se střelecky prosadili Martin Žirovnický, Marek Kováč a Patrik Rakaš. A to ještě další 200% šance jsme neproměnili, viď Žíro :-) Ve druhém poločase jsme přidali další branky, i když naše předváděná hra postupem času uvadala.