rozhodčí: Karel Berenda

góly:  vlastní (40´), Patrik Rakaš (63´), Lukáš Bucala (84´)

ŽK:  Jan Mišovic (59´)

sestava:  Martin Procházka - David Kněžík (85´ David Janák), Pavel Čermák, Jaroslav Bařina, Josef Svoboda - Jiří Kováč, Jan Mišovic, Ondřej Moravec, Lukáš Kukla (85´ Libor Zikmund) - Patrik Rakaš, Lukáš Bucala

Úvodní půlhodinka byla z naší strany špatná. Produkovali jsme velké množství nepřesných přihrávek a nedokázali včas obsazovat domácí borce. Je tedy logické, že kondračtí měli několik šancí a také vstřelili vedoucí branku. Do poločasu jsme ovšem dokázali vytěžit z minima maximum, když si centr Jirky Kováče srazil domácí obránce do vlastní branky - 1:1!!! Druhý poločas jsme odehráli podstatně lépe. Méně jsme kazili a protihráče jsme dostupovali včas. To nám na konečný úspěch stačilo. Domácí sice měli územní převahu, ovšem hráli jen po naše velké vápno. Zahrozili jen ze standartek, ale s nimi si naše obrana s bezchybným Pavlem Čermákem a Martinem Procházkou včele dokázala s přehledem poradit. Naproti tomu jsme my podnikali postupem doby čím dál nebezpečnější protiútoky. Bylo znát, že domácím borcům ubývaly síly. Na svojí šanci jsme si počkali a bleskově udeřili. Po rychlém protiútoku byl ve vápně hrubě podražen Honza Mišovic, který dnes hrál velmi dobrou partii. K penaltě se postavil Patrik Rakaš, jeho pokus brankář vyrazil, ale Patrik druhou šancí z dorážky nepohrdl - 1:2!!! Zápas definitivně zlomilo naše útočné duo v samém závěru. Patrik Rakaš zatáhl míč a přihrál jej Lukáši Bucalovi, jenž se z podobných pozic nemýlívá - 1:3!!!