2 : 0     ( 1 : 0 )

rozhodčí: Zdeněk Pessr

ŽK:  bez ŽK

sestava:  Václav Hromas - David Langer, Tomáš Říha (60´ Pavel Řezáč), Lukáš Kukla, Josef Svoboda - David Kněžík, Petr Babka, Jiří Kováč, Martin Žirovnický - David Vlasák, Lukáš Bucala

Toto byl pro nás zápas poslední naděje, pokud bychom chtěli ještě atakovat špičku tabulky, museli jsme bezpodmínečně vyhrát. Jenže my máme momentálně úplně jiné starosti a problémy, se kterými se musíme vypořádat. Vlivem  velkého počtu zranění a disciplinárních důvodů je nás zoufale málo, k tomuto důležitému zápasu jsme jeli pouze ve 12ti hráčích a to ve svých 53 letech zažil soutěžní premiéru za náš tým Pavel Řezáč... :-) První poločas mnoho fotbalovosti nepřinesl ani na jedné straně, nikdo nechtěl udělat chybu. První velká a bohužel i potrestaná přišla na naší straně. David Langer otálel s rozehrávkou, míč mu vypíchl domácí útočník a své sólo se štestím (s odrazem od tyče do Vaška Hromase) proměnil - 1:0!!! To druhý poločas byl úplně o něčem jiném, hlavně z naší strany. Usadili jsme se na půlce soupeře a měli trvalou převahu. Plány nám však narušilo zranění Tomáše Říhy a Davida Langera, ale i v 10ti lidech jsme neustále atakovali domácí svatyni. V největších šancích ale selhal David Kněžík. Nejprve mu jeho střelu do šibenice z rohu malého vápna brankář bravurně vytáhl na roh, nedlouho poté po efektivním obhození domácího stopera David svojí střelu neumístil a z hranice penalty trefil opět brankáře. V samém závěru totální beznaděj dokonal Pavel Řezáč, který se také zranil a dohrávali jsme v 9ti...!!!