rozhodčí: Jiří Mikolášek

góly:  Jiří Kováč (37´), Patrik Rakaš (47´ z penalty), Pavel Čermák (74´)

ŽK:  Pavel Čermák (62´)

sestava:  Václav Hromas - David Kněžík (5´ Josef Svoboda - 65´ René Český), Pavel Čermák, Lukáš Kukla, Martin Žirovnický - Petr Babka (70´ David Janák), Jan Mišovic, Stanislav Zvára - Jiří Kováč - Patrik Rakaš, Lukáš Bucala

Tak a je to tady, zápas podzimu číslo dvě. Souboj prvního se třetím, oba týmy reálně pomýšlející na postup. Hosté nastoupili s jednoduchou taktikou - tvrdost, agresivita, sázka pouze na brejky. My se bohužel opět tvrdosti soupeře nedokázali přizpůsobit a pykali za to. Nejprve zraněním domácího kapitána Davida Kněžíka, který hřiště opustil už po 5ti minutách kvůli zranění kolene. Dalším trestem byl gól v naší síti - 0:1!!! Snažili jsme se hrát fotbal, ale nezvykle příliš často jsme chybovali v rozehrávce. Vyrovnat se nám podařilo až před přestávkou, když Lukáš Bucala zatáhl míč přes půl hřiště a nabil Jirkovi Kováčovi, který krásnou střelou z poza velkého vápna vyrovnal - 1:1!!! Do druhého poločasu jsme vlétli jako uragán a aktivní Lukáš Bucala byl hned v úvodu faulován ve vápně - penalta. Tu proměnil Patrik Rakaš - 2:1!!! Měli jsme i další šance utkání zlomit a rozhodnout, ale nedali jsme a byli za to krutě potrestáni. Nejprve si vybral slabší chvilku Martin Žirovnický a hosté jeho nabídku využili - 2:2!!! Obraně to dnes vůbec moc nešlo. To levá strana ještě šla, ale co se dělo vpravo... Z toho našim bekům hvízdá v uších ještě teď :-) Pod třetím gólem v naší síti byli podepsáni Pepa Svoboda, kterému hostující útočník utekl jak vítr a také Pavel Čermák, který tečoval střelu hostů mimo dosah Václava Hromase - 2:3!!! Pavel zaváhání napravil a hlavou tentokráte rozvlnil již správnou síť - 3:3!!! To jsme už dohrávali v deseti mužích, neboť po nevybíravém zákroku odstoupil Lukáš Kukla a již jsme neměli nikoho na střídání. Utkání spělo ke konci a v zaslouženou remízu, ale to by nesměla totálně propadnout celá obraná formace mužstva. Hostující útočník vzal na své polovině míč, prosvištěl přes celé hřiště a chladnokrevně zavěsil - 3:4!!! Na odpověď zbývala minuta, nebylo co řešit... Tak jsme naší blbostí a měkkostí ztratili nejen 3 body a tím pádem i neporazitelnost, ale také na dlouhou dobu další dva hráče...