Martin Vrba

Věk:  38

Přezdívka:  Vrbís, Marťas

Značka kopaček:  Nike

Oblíbené číslo dresu:  ???

Oblíbený klub:  AC Sparta Praha

Martin přestoupil do našeho klubu v létě roku 2006 z Křivsoudova a nutno dodat, že to byla naše nejvydařenější posila za poslední roky. I přes svůj "dědkovskej" věk dokazuje, že je pořád výborným fotbalistou. Obdivuhodná je zejmána jeho výborná fyzická kondice a to, jak dokáže pořád bojovat. On totiž hrozně nerad prohrává, nezná slovo vypustit souboj, i při tréninku je pěkně tvrdej a když si nedáte pozor, dokáže pořádně kousnout...:-)) Většinou nastupuje v útoku, ale jak už to chodí v našem klubu, při absenci hráčů si už zkusil zahrát i v záloze. Martin je obrovský hecíř, má velké slovo v kabině, pořád nám promlouvá do duše, leč někdy marně, to je někdy jako do dubu...:-)) Rád se hecuje hlavně s protihráči, nejdřív je všechny pořádně okope a pak ho to teprve začíná bavit. To pak všichni jdou jen po něm jako vosy, nohy má v jednom ohni, ale na něm je vidět jak si v tom libuje, jak se v tom vyžívá - blázen...:-)))) Další jeho předností je velké parťáctví, ihned zapadl do party, nikdy neměl s nikým žádný problém, což u nás není zrovna moc obvyklé. Totiž my když se během nebo po zápase pořádně nepohádáme, tak to ani snad nejsme my...:-)))) Má ale jeden pro nás néé moc příjemný rituál. Před každým zápasem si musí důkladně namazat všechny svaly na nohou, jinak by se asi rozložil. To víte, už neni nejmladší, dědula...:-)) No ale to vám je smradu, to jeho zázračný mazadlo páchne jako...:-))