Jiří Toula

Značka kopaček:  Nike

Oblíbené číslo dresu:  11

Oblíbený klub:  SK Slavia Praha, FC Liverpool

Jirka je dalším z řady vlastních odchovanců působících v našem klubu. V Libži působí již od dorostu, je to tedy velký klubista. Kromě krátké epizody ve Velíši, kde si vyzkoušel jaké to je hrát v okresním přeboru, je celá jeho fotbalová kariéra spjata s FK Libež. Mezi muži se začal prosazovat společně s dalšími podobnými klubisty Jardou Bařinou a Tomášem Mlezivou poměrně v mladém věku, byli takovými zajíci ušáky. Tato "slavná trojka" spolu působila už v dorostu. Jirka je ohromný  bojovník, dokáže vybojovat velké množství míčů, je na něj spousta faulů od soupeřů, umí přidržet v útoku hodně míčů... Dlouhodobě patří mezi naše nejlepší střelce, i když poslední dobou mu vlhne střelný prach na jeho kopačkách...:-)) Tak teď sem ho vychválil a taky ho musim trošku pohanit...:-)))) Toto vše platí v případě, když se mu daří. Ale když se přestane dařit nebo nemá den, no to bych vám přál vidět, co všechno za šance lze také nedat...!!!! To je, jak říká Renďa Český, "na vohlávku"... Noo ale ten by měl v poslední době o "vohlávce" spíše mlčet, za jeho podzimní výkony ji má na hlavě už přirostlou navždy...:-)))) - pozn. webmastera. Jirka patří mezi největší srdcaře v našem týmu, téměř vždy nechá na hřišti vše, co v něm je. Nastupuje v útoku nebo v záloze, ale to je prakticky nemožné ho tam udžet, to hraje třetího útočníka. Vkládáme do něj velkou důvěru, je to náš kapitán, vůdce, takovej náš táta...:-)))) Trénuje se mnou dorost, je tedy vidět, že mu budoucnost libežského fotbalu není lhostejná, čehož si velmi ceníme...!!!! Je jedním z "velkého" nevelkého tábora příznivců Slávie (musím sportovně přiznat, že v našem klubu teď už asi mají sešívky převahu), ale z celkového hlediska za námi pořád pokulháváte o pořádný kus!! Slávie je druhé jeho srdce, jezdí na jejich zápasy, i do zahraničí, prostě blázen... Naposled byl v Londýně na Arsenalu, odkud si přivezl potupných 7 dárečků - kdo si nepamatuje, připomínám ARSENAL - SLAVIA 7:0...!!!! Po tomto zápase jsem druhý den četl v novinách články jako "Komedie století", "Sedm kulí jako v Sarajevu", "Škola hrou" apod. :-))))