René Český

Značka kopaček:  Nike

Oblíbené číslo dresu:  2

Oblíbený klub:  AC Sparta Praha

Renďa je takový fotbalový smíšek, bavič týmu. Do našeho týmu přestoupil z Miřetic, kde strávil podstatnou část svojí kariéry, když ho zlanařil na jedné oslavě náš manažer Slávek...:-)) Dříve hrával kraj zálohy, přede mnou. Jenže jsem ho začínal předbíhat, no ono je to pro něj taky těžký, když musí tahat ten batůžek na břiše :-))  a tak už zůstal za mnou na beku, my už sme taková sehraná dvojka...:-)))) Je to velký bojovník, vždy si dokáže splnit všechny svoje povinnosti, které od něj tým vyžaduje. V našem klubu je velmi oblíben pro svou povahu komika. Dokáže si jako jeden z mála udělat srandu i sám ze sebe, ale většinou to teda odnáší Jirka Toulis a teď i Čípek. Proslulej je hlavně tou svojí slavnou hláškou: "Dneska dám hattrick, cítím to". Ta už snad vstoupila do dějin. Samozřejmě že od člověka, kterej dal za svojí kariéru asi tolik gólů, jako někteří jedinci za půl sezóny, to zní dost komicky. Ale jemu to nevadí, příště to prohlásí klidně znova... A nebo "Hale, vidim šíbu, ta na mě uplně zívá, brankář je vyběhlej, Houba a máš ho tam..." No a většinou jde pro míč k panu Molnárovi na zahradu, v lepším případě jen do brambor...:-)))))) Renďa má své oblíbené týmy, na které se mu vždy "daří". Do této skupiny patří hlavně Ratměřice a Heřmaničky. V Heřmaničkách dostal na hlavu "vohlávku" (s tím přišel on a nakonec zůstala právě jemu - pozn. webmastera) a proti Ratměřicím se také dokáže "předvést". Už po jarním souboji zlí jazykové spekulovali, zda-li to tam Renďa neprodal, a po podzimním vzájemném utkání je to snad všem jasné!! Sám Renďa přiznal, že potřeboval postavit bazén...:-)))) Tak si každej najdem "svůj klub" a přivyděláme si taky...:-))))))