rozhodčí: Milan Rezek

góly:  Lukáš Bucala (25´), Jakub Jeništa (45´), Mykola Brynziuk (55´ z penalty)

ŽK:  Ondřej Novák (13´)

sestava:  Milan Urban - Jaroslav Gabriel, Miloš Janák, Tomáš Šimon, Jan Pavouček - Jakub Müller, Mykola Brynziuk, Michal Kupsa (70´ Josef Vaníček), Lukáš Bucala - Ondřej Novák (46´ Filip Jeništa), Jakub Jeništa

Zápas se sestoupivším Pravonínem jsme začali nejhůře jak mohli a ve druhé minutě inkasovali gól. Z toho jsme se další čtvrthodinu oklepávali, ale pak převzali otěže nad utkáním. Lukáš Bucala si našel míč ve vápně a pohotově vyrovnal střelou do šibenice. Další šance volaly po gólu, hlavně ta Jakuba Müllera, kdy střílel osamocený vedle poloprázdné branky a také druhého Jakuba, Jeništy, který tváří v tvář brankáři také nedal. Poté ještě fantasticky hrající Mykola Brynziuk nastřelil z trestného kopu spojnici tyče a břevna na pravé straně hostující branky. Nedáš = dostaneš, toť neúprosná fotbalová rovnice, která platila i nyní. Přišel trest a paběrkující hosté opět vedli - 1:2!! Do přestávky ještě Kuba Jeništa vyrovnal efektivně nůžkami. Začátek druhého poločasu byl totožný s prvním. Z první střely na branku jsme opět inkasovali a museli dotahovat. Naštěstí ne dlouho, neboť Mykola Brynziuk z penalty vyrovnal a nastartoval nás k dalšímu náporu. Hosty, kteří se plně soustředili na dohadování a komentování všeho možného kolem jen né vlastní hry, jsme přehrávali fotbalovostí i důrazem, ale neměli jsme štěstí v koncovce. Nejblíže rozhodující brance byl Mykola Brynziuk, který z trestného kopu tentokráte orazítkoval spojnici tyče a břevna na straně levé. Hosté remízu ubránili, v závěru podnikli několik velmi nebezpečných protiútoků.