neděle 7. dubna 2019, výkop 16.30 hodin

Blaník Načeradec - Libež

1 : 4     ( 0 : 3 )

rozhodčí: Jiří Malý

góly:  2x Mykola Brynziuk (23´ a 51´), Jaroslav Gabriel (33´), Filip Jeništa (38´)

ŽK:  Anatolii Korsun (68´), David Kněžík (72´)

sestava:  Milan Urban - David Kněžík, Miloš Janák, Anatolii Korsun, Jan Pavouček - Jaroslav Gabriel (60´ Lukáš Bucala), Lukáš Kukla (80´ Michal Kupsa), Jiří Kováč, Matěj Helikar (70´ Jakub Müller) - Filip Jeništa - Mykola Brynziuk

V Načeradci jsme na nic nečekali a od první minuty zatlačili domácí na svojí půlku a vytvářeli si šance. Náš nápor trochu přibrzdilo zranění domácího brankáře a časová prodleva spojená s vystřídáním. Když jsme se dostali zpět do tempa, připravili jsme si další šance. Vedoucí gól vstřelil Mykola Brynziuk, deset minut nato zvýšil Jarda Gabriel a před poločasem uklidil míč do sítě ještě Filip Jeništa. Zdálo se být o vývoji zápasu rozhodnuto. Zvláště když Mykola Brynziuk po příchodu z kabin krásnou brankou zvýšil už na 0:4. Tato situace nám ale kuriózně uškodila, přestali jsme chtít hrát fotbal a pohybovat se. Naopak jsme začali vymýšlet nesmyslné herní situace a koledovali si o inkasovaný gól. Když už se zdálo, že bude konec a Milan Urban si připíše další nulu, kuriózně se o ní připravil Milan sám špatnou rozehrávkou a následným zákrokem z kategorie "takhle už raději příště ne"... :-)