góly:  Jaroslav Gabriel (45´), Marek Janák (85´)

ŽK:  Lukáš Bucala (32´), Anatolii Korsun (46´)

ČK:  Lukáš Bucala (75´)

sestava:  Milan Urban (46´ Marek Janák) - Oleksandr Tsitsilin, Miloš Janák, Anatolii Korsun, Jan Pavouček - Lukáš Bucala, Filip Jeništa (80´ Jakub Müller), Jiří Kováč, Matěj Helikar - Jaroslav Gabriel, Michal Kupsa

V prvním jarním kole jsme zavítali na hřiště do Trhového Štěpánova, což pro nás není příjemný soupeř. Tento zápas byl prvním před krásnou novou tribunou, kterou ve Štěpánově postavili, ale bohužel také před pořád stejným diváckým a hráčským obsazením, jaké se v tomto klubu asi jen tak nezmění. První čtvrthodinku, možná dvacet minut, se domácí snažili kombinovat, byli častěji u míče, ale větší šance si z tohoto územního tlaku nevytvořili. Také my jsme se začali osmělovat a druhá polovina prvního poločasu patřila jednoznačně nám. Před odchodem do kabin jsme šli po zásluze do vedení, když Jarda Gabriel vstřelil první jarní branku - 0:1!!! Za odměnu šel na druhý poločas do branky :-) Druhý poločas jsme zvládli takticky na výtečnou. Nechali jsme domácí hrát, ale nepouštěli je k bezprostřednímu ohrožení branky, a snažili se z protiútoku rozhodnout. Komplikací bylo zbytečné vyloučení Lukáše Bucaly, ale i v závěru jsme obstáli a dokráčeli k zaslouženému vítězství. 3 body potvrdil Marek Janák, který chladnokrevně zakončil brejkovou situaci.