6 : 0     ( 2 : 0 )

rozhodčí: Petr Konvička

ŽK:  Matěj Helikar (53´), Michal Kupsa (59´), Miloš Janák (81´)

sestava:  Milan Urban - Marek Janák, Miloš Janák, Jaroslav Gabriel, Matěj Helikar - David Pýcha, Filip Jeništa, Jakub Jeništa, Petr Polyak (65´ Jakub Müller) - Lukáš Bucala, Michal Kupsa

Doma vždy silný Struhařov byl v našem momentálním rozpoložení (my bez 5 hráčů základní sestavy) nad naše síly. Úvodních zhruba 35 minut tomu ale neodpovídalo. Domácí vsadili vše na nakopávané míče na nebezpečné útočníky, my se snažili o kombinaci a měli optickou převahu. Hned ve 3.minutě jsme měli velikou příležitost, kdy po chybě domácí obrany se dostal do průniku na brankáře Lukáš Bucala, ale nedokázal ho prostřelit. Struhařovským vyšla taktika na výbornou, když po půlhodině proměnili standartní situaci - 1:0!!! Před přestávkou jsme měli stejnou příležitost my, naložili jsme s ní prachbídně. Ztratili jsme míč, nezachytili rychlý kontr a inkasovali podruhé. Definitivní ztrátu nadějí na body přinesla 50.minuta a proměněná penalta domácího útočníka - 3:0!!! Poté jsme se sesypali, snažili se hru otevřít s cílem pokusit se vstřelit góly, ale jediným výsledkem bylo, že jsme inkasovali další 3 góly a odjížděli s pěkným brankovým přídělem.