1 : 3     ( 1 : 2 )

rozhodčí: Milan Rezek

góly:  Lukáš Kukla (8´), Jiří Kováč (26´), Jan Pavouček (85´)

sestava:  Milan Urban - David Kněžík (46´ Marek Janák), Miloš Janák, Anatolii Korsun, Jan Pavouček - Mykola Brynziuk, Jiří Kováč (55´ Filip Jeništa), Lukáš Kukla (70´ Michal Kupsa), Matěj Helikar - Jaroslav Gabriel, Lukáš Bucala (85´ Petr Polyak)

Na nesperské skluzavce jsme hráli první poločas dolů z kopce a od první minuty převzali iniciativu. Hráli jsme trpělivě, dobře kombinovali a jednoznačně domácí přehrávali. Z toho pramenili šance, kdy jsme několikrát chodili sami na brankáře, domácí vůbec nestíhali. O naše dva góly se postarali střední záložníci Lukáš Kukla s Jirkou Kováčem a dalších několik tutových jsme neproměnili. Trest přišel před poločasem, když domácí ze standartní situace ze snad první střely na bránu snížili na 1:2. Druhý poločas domácí poslali na hřiště dvě čerstvé síly a několikrát nám zatopili. Vše jsme ale zvládli bez úhony a naopak přidali třetí, uklidňující branku Honzou Pavoučkem.