góly:  2x Jaroslav Gabriel (69´ a 73´), David Pýcha (15´), Michal Kupsa (35´)

ŽK:  2x Ondřej Moravec (5´ a 70´), Michal Kupsa (41´)

ČK:  Ondřej Moravec (70´)

sestava:  Milan Urban - David Kněžík, Miloš Janák, Ondřej Moravec, David Janák - Matěj Helikar, Michal Kupsa, Lukáš Kukla, Matěj Svejkovský - Jaroslav Gabriel, David Pýcha, průběžně střídali: Jiří Kováč, Petr Polyak, Martin Žirovnický

Po počátečním osmělení jsme začali přebírat iniciativu a tvořit si šance. Nejprve jsme některé ještě nedotáhli do konce, ale po čtvrthodině rozvlnil síť David Pýcha - 0:1!! Domácí se snažili také kombinovat, ale vůbec se nedostali do zakončení. Vyrovnávací branku jsme jim nabídli chybou v rozehrávce - 1:1!! Chvíli na to ale Miloš Janák napravil svojí předchozí chybu a posadil ukázkový centr na hlavu Michala Kupsy - 1:2!! Poté ještě do poločasu nastřelil Petr Polyak břevno a další slibné šance jsme nezakončili dalším gólem. Druhý poločas se nesl v podobném duchu, jen s tím rozdílem, že libouňským, ač jich bylo 18 a prostřídávali častěji, tak přesto docházely síly. Komplikací se zdálo býti vyloučení Ondry Moravce, ale oslabení jsme zvládli bravurně a přidali Jardou Gabrielem další dva góly a zápas dohráli v klídečku. To se nedá říci o stále více frustrovanějších domácích, kteří se zaměřili na to, co jim jde nejlépe a čím jsou všude známí - provokace, zákeřné fauly a neustálé hádky s rozhodčími. Doufejme, že na libouňské hřiště "v kravíně" nebudeme muset dlouho jezdit. Tento veledůležitý zápas jsme zvládli hlavně v hlavách, i když jedna výjimka by se našla :-)