sobota 28. dubna 2018, výkop 17.00 hodin

Libež - Pravonín B

5 : 2     ( 2 : 1 )

rozhodčí: František Fillip

góly:  3x Lukáš Bucala (16´, 45´ a 57´), Matěj Helikar (54´), Matěj Svejkovský (69´)

ŽK:  Lukáš Bucala (31´), Martin Žirovnický (49´)

sestava:  Milan Urban - David Kněžík, Ondřej Moravec, Lukáš Kukla, David Janák - Jaroslav Gabriel, Jiří Kováč, Miloš Janák, Matěj Svejkovský - Martin Čičatka, Lukáš Bucala, průběžně střídali: Matěj Helikar, Michal Kupsa, David Pýcha, Libor Zikmund, Martin Žirovnický

Do zápasu jsme nevstoupili nejšťastněji a sami hostům darovali hrubou chybou v rozehrávce vedoucí gól. Byli jsme ale výrazně lepší, i když kombinace občas vázla zkaženou přihrávkou, a tak bylo otázkou času, kdy se prosadíme střelecky a skóre otočíme ve svůj prospěch. Do poločasu dvakrát vsítil gól kanonýr Lukáš Bucala a ve druhém poločase zkompletoval hattrick. Nadále jsme útočili, vstřelili další branky, ale také pozapomínali bránit, čehož následkem jsme také ještě jednou inkasovali - konec 5:2.