3 : 1     ( 1 : 1 )

rozhodčí: Milan Mareš - laik

góly:  Matěj Svejkovský (10´), Lukáš Bucala (68´ z penalty), Miloš Janák (90´)

sestava:  Libor Zikmund - Matěj Helikar, Ondřej Moravec, Martin Žirovnický, David Janák - Jaroslav Gabriel, Jiří Kováč, Miloš Janák, Matěj Svejkovský - Martin Čičatka, Lukáš Bucala, průběžně střídali: Tomáš Havelka, Petr Polyak, Milan Urban

V derby s Radošovicemi jsme šli poměrně rychle do vedení a vytvářeli si další velké šance. Ty jsme ale neproměňovali a byli za to potrestáni vyrovnáním. Po inkasované brance jsme do poločasové přestávky trochu ztratili tempo. Také zhruba úvodních 10 minut druhého poločasu nebylo z naší strany dobrých. Pak jsme ale přidali na obrátkách a vytvářeli na hostující obranu tlak a šance. Vedení zpět na naší stranu strhl Lukáš Bucala z penalty - 2:1!! Za tohoto stavu jsme také mohli inkasovat, když nebezpečnou střelu výborným zákrokem zneškodnil Milan Urban. V samém závěru zvýšil na 3:1 a rozhodl zápas Miloš Janák.