2 : 0     ( 2 : 0 )

rozhodčí: Slavomír Staško

ŽK:  David Pýcha (70´)

sestava:  Milan Urban - Mykola Brynziuk, Miloš Janák, Anatolii Korsun, Jan Pavouček - David Pýcha, Filip Jeništa, Jiří Kováč, Matěj Helikar - Jaroslav Gabriel, Michal Kupsa

Opět začátek jako z říše snů (již poněkolikráte) - první minuta, první střela a prohráváme. Po dalších desetiminutách ruka ve vápně, penalta, 2:0!!! Ideální začátek :-) Na těžším terénu jsme měli problém se stabilitou, už by to chtělo přezout na "zimáky". Góly nás nesrazili na zem, naopak nás nakopli a byli jsme jednoznačně fotbalovějším a nebezpečnějším týmem. Vypracovali jsme si 4 velké šance, nastřelili tyčku, domácí obránce vykopával míč z brankové čáry, ale do poločasu jsme kontaktní gól nevstřelili. V úvodu druhého poločasu jsme snížili, ale gól nebyl Michalu Kupsovi uznán pro sporný offside. Dál jsme tlačili, na podmáčeném terénu nebezpečně stříleli, vytvořili několik závarů v brankovišti, ale tento zápas nám paní Štěstěna nepřála, i kdybychom hráli ještě teď, pořád by to bylo 2:0...