sobota 27. října 2018, výkop 14.30 hodin

Libež - Kondrac B

4 : 3     ( 2 : 3 )

rozhodčí: Ladislav Murgač

góly:  Jakub Jeništa (7´), Jiří Kováč (29´), Miloš Janák (69´ z pen.), Filip Jeništa (83´)

sestava:  Milan Urban - Mykola Brynziuk, Miloš Janák, Anatolii Korsun, Jan Pavouček - David Pýcha (85´ Marek Janák), Filip Jeništa, Jiří Kováč, Jaroslav Gabriel - Lukáš Bucala, Jakub Jeništa (46´ Michal Kupsa)

Zápas, který měl být v naší jednoznačné režii, jsme udělali sami svými chybami zbytečně dramatický. V úvodu jsme nepokryli nejmenšího hráče na hřišti a ten nám dal gól hlavou - 0:1!!! Brzké vyrovnání Kuby Jeništy a další šance, z nichž s pomocí teče otočil navrátilec do sestavy Jirka Kováč na 2:1!!! Rozhádaní hosté byli na lopatkách, další gól v jejich síti by je poslal definitivně do kolen. Jenže opak se stal pravdou, v rozmezí 5ti minut jsme kondrackým nabídli otočení na 2:3!!! Postarší jedenáctka hostí se druhý poločas pouze bránila, podnikala ale také velmi nebezpečné protiútoky. Bylo otázkou, zda hosté z brejku zvýší a vyhrají, nebo prohrají, protože tento výsledek nemohli ubránit. Naštěstí platila druhá varianta. Miloš Janák z penalty vyrovnal a v závěru Filip Jeništa strhl vítězství na stranu domácích - 4:3!!!