rozhodčí: Petr Konvička

góly:  Lukáš Bucala (2´), Lukáš Kukla (49´), Jiří Kováč (59´)

ŽK:  Lukáš Kukla (16´), Miloš Janák (79´), Jan Pavouček (79´)

sestava:  Milan Urban - David Kněžík, Miloš Janák, Anatolii Korsun, Matěj Helikar - Mykola Brinziuk (90´ Petr Polyak), Jiří Kováč, Lukáš Kukla (70´ Matěj Svejkovský), Jan Pavouček - Lukáš Bucala (85´ Jakub Müller), Jaroslav Gabriel (80´ Michal Kupsa)

Po roční odmlce se na libežském pažitu opět odehrál mistrovský zápas III.třídy, navíc okořeněný atraktivním soupeřem, vždy nepříjemným Trhovým Štěpánovem, který sestoupil z okresního přeboru. Vstup nám vyšel náramně. Již ve 2.minutě Jirka Kováč zahrával přímý volný kop a perfektně našel na malém vápně Lukáše Bucalu, který trefil přesně - 1:0!!! Byli jsme při chuti a hnali se za další brankou. Šance jsme však nedotáhli ke gólové radosti a tak se i hosté začali osmělovat a vystrkovat růžky a tak musel několikráte předvést své umění brankář Milan Urban. Největší šanci jsme nedali, když jsme těsně před přestávkou po hrubé chybě hostujícího obránce postupovali sami na brankáře, ten však výborně zasáhl. Úvod druhého poločasu přinesl další gólovou radost, když Lukáš Kukla trefil nádherně z první těžký míč a nedal gólmanovi šanci - 2:0!!! Hosté snížili tvrdou ranou z trestného kopu - 2:1!!! Po hodině hry opět zvýšil naše vedení a výrazně nás přiblížil zisku 3 bodů Jirka Kováč, když zakončil krásnou akci po levé straně vedenou Honzou Pavoučkem - 3:1!!! Znovunabyté dvougólové vedení jsme ale dlouho neudrželi a hosté snížili z brejkové situace na rozdíl jednoho gólu. V závěru vyhroceného duelu byly závary na obou stranách, ale skóre se již nehýbalo a tak jsme si připsali první 3 body do tabulky.