sobota 21. října 2017, výkop 15.30 hodin

Libež - SK Načeradec

5 : 1     ( 4 : 0 )

rozhodčí: Jiří Malý

góly:  Jiří Kováč (15´), David Pýcha (22´ z penalty), Jakub Jeništa (29´), Lukáš Kukla (38´), Jaroslav Gabriel (87´)

ŽK:  David Kněžík (20´)

sestava:  Milan Urban - David Kněžík, Pavel Čermák, Miloš Janák, Martin Žirovnický - Lukáš Kukla, Jiří Kováč, Jaroslav Gabriel, David Pýcha - Lukáš Bucala, Jakub Jeništa, průběžně střídali: Tomáš Havelka, Matěj Helikar, Václav Hromas, David Janák, Petr Polyak

Úvod "zápasu podzimu" nám nevyšel a hosté nás jednoznačně přehrávali, ale do ohrožení branky Milana Urbana se nedostali. Velký díl na tom měla naše nepřesnost v rozehrávce. Tuto hluchou 10ti minutovku jsme přečkali, zlepšili přihrávky a hned šli do vedení. Zdánlivě ztracený míč vybojoval Jarda Gabriel pro Jirku Kováče a ten zasunul - 1:0!! Zanedlouho byl ve vápně podražen Lukáš Bucala a David Pýcha se z penalty nemýlil - 2:0!! Čtvrthodinu snů podtrhl Kuba Jeništa, který po výborné spolupráci zvýšil na rozdíl tří branek. Opaření hosté byli na ručník a čtvrtý direkt jim ještě do poločasu zasadil Lukáš Kukla. Druhý poločas jsme ubrali na plynu a byli za to potrestáni inkasovaným gólem - 4:1!! Vedení jsme však s jistotou hlídali a v samém závěru po krásné akci vyslyšel Jarda Gabriel volání tribuny a dal načeradským na cestu potupného "bůra"!!