neděle 1. října 2017, výkop 16.00 hodin

Pravonín B - Libež

0 : 7     ( 0 : 1 )

rozhodčí: Slavomír Staško

góly:  2x Jiří Kováč (30´ a 79´), 2x Michal Kupsa (50´ a 78´), Lukáš Kukla (60´), Lukáš Bucala (61´), Jaroslav Gabriel (75´ z pen.)

sestava:  Milan Urban - David Kněžík, Miloš Janák, Martin Žirovnický, David Janák - Lukáš Kukla, Jiří Kováč, Jaroslav Gabriel, David Pýcha - Lukáš Bucala, Martin Čičatka, průběžně střídali: Tomáš Havelka, Matěj Helikar, Michal Kupsa, Jan Pavouček, Libor Zikmund

První poločas byl na šance chudší, přesto jsme mohli několikrát skórovat. Martina Čičatku však brankář 2x vychytal a další nadějné příležitosti jsme nedotáhli ke kýženému gólu. Také domácí podnikli několik nebezpečných protiútoků, které obrana pokryla nebo lapil Milan Urban. Ujala se až nenápadná teč Jirky Kováče po odehrané půlhodině - 0:1!! Nic však nevěstilo střelnici, kterou jsme si otevřeli ve druhém poločase. Na soupeře jsme vlítli a za 15.minut nastříleli další 3 branky, poté pravonínští definitivně rezignovali. Nestačili nám rychlostí ani fotbalovostí a my si zápas užili až do konce a přidali další pohledné akce a hlavně branky.