rozhodčí: Roman Irion

góly:  2x Jiří Kováč (43´ a 73´ z pen.), Lukáš Bucala (35´)

ŽK:  Martin Čičatka (50´)

sestava:  Milan Urban - David Janák, Pavel Čermák, Ondřej Moravec, Martin Žirovnický - Jaroslav Gabriel, Lukáš Kukla, Jiří Kováč, David Pýcha - Lukáš Bucala, Michal Kupsa, průběžně střídali: Martin Čičatka, Tomáš Havelka, Matěj Helikar, Rudolf Kasl

První poločas jsme měli velkou herní převahu, z čehož pramenili šance a góly. Vedoucí branku vstřelil Lukáš Bucala a před odchodem do šaten zvýšil na rozdíl dvou gólů Jirka Kováč. Šance však byly k vidění na obou stranách. Zatímco my si je vytvářely herní převahou, domácím jsme koncovku umožňovali sami vlastní nedůsledností v obranné činnosti. Druhý poločas jsme se již nikam nehrnuli a v klidu si došli pro 3 body, když v závěru přidal svůj druhý gól v dnešním zápase Jirka Kováč a upravil skóre na konečných 0:3!!