rozhodčí: Ladislav Tinák

góly:  2x Jan Hykl (26´ a 30´), Lukáš Kukla (41´)

ŽK:  Lukáš Bucala (65´)

sestava:  Libor Zikmund - David Kněžík (46´ Petr Polyak), Pavel Čermák, Ondřej Moravec, Josef Svoboda - Jan Hykl, Lukáš Kukla, Petr Babka, Martin Žirovnický - Martin Čičatka, Lukáš Bucala

Do zápasu jsme nevstoupili nejšťastněji a po čtvrthodině bylo skóre 3:0. Naději vykřesal Honza Hykl, který skóroval premiérově v našem dresu a hned dvakrát - 3:2!!! Jenže chyb v obranné fázi bylo přespříliš a domácí opět odskočili na 5:2. Do přestávky Lukáš Kukla po pěkně zahraném přímém kopu snížil na rozdíl dvou branek. Druhý poločas jsme ale hráli proti kopci a dolů to tichoničtí prostě umí, což potvrdili dalšími góly v naší síti.