rozhodčí: Václav Švejda

ŽK:  Ondřej Moravec (21´), David Kněžík (43´), Lukáš Kukla (60´)

ČK:  Ondřej Moravec (65´), David Pýcha (70´)

sestava:  Milan Urban - David Kněžík, Pavel Čermák, Ondřej Moravec, Martin Žirovnický (75´ Josef Svoboda) - David Pýcha, Lukáš Kukla, Jakub Jeništa, Jan Hykl - Martin Čičatka (75´ Petr Polyak), Lukáš Bucala

Veledůležitý zápas pro oba týmy začal opatrně. Po úvodní "osmělovačce" jsme jako první zahrozili my, Martin Žirovnický dokonce skóroval, sudí ale branku pro domnělý ofsajd neuznal. Domácí také měli několik nebezpečných situací, největší jim daroval Ondra Moravec, když "neustál" souboj v našem vápně a zbytečně fauloval - penalta. Ta ovšem skončila na tyčce branky Milana Urbana. Poté se hra přelévala ze strany na stranu, nechybělo ani patřičné nasazení a vůle porvat se o dobrý výsledek. První branku viděli diváci bohužel v naší síti, když jsme neuhlídali standartní situaci - 1:0!!! Začátek druhého poločasu žádnou změnu skóre ani herně nepřinesl. Zlom v celém zápase nastal v 65.minutě. Ondra Moravec opět zcela zbytečně fauloval v pokutovém území, následovala 2.žlutá karta=červená a penalta. Tu již domácí proměnili - 2:0!!! Chvíli po Ondrovi šel předčasně pod sprchy také David Pýcha, který opět nedokázal zkrotit své emoce a poslal nás do devíti. Tím zhasla veškerá naděje na jakýkoliv zvrat a odpor a inkasovali jsme ještě další dvě branky.