rozhodčí: Karel Černý

gól:  Jakub Jeništa (16´z penalty)

ŽK:  David Pýcha (25´)

sestava:  Milan Urban - David Janák (30´ Josef Svoboda), Pavel Čermák, Ondřej Moravec, Martin Čičatka - Libor Zikmund, Michal Neruda (70´ Petr Polyak), Petr Babka, David Pýcha - Lukáš Bucala, Jakub Jeništa

Po prohře v Trhovém Štěpánově nás čekal velmi těžký soupeř - sestoupivší Mezno, momentální lídr tabulky. Hosté také začali zostra a od úvodního hvizdu nás přehrávali a několikrát nebezpečně zakončili. I my jsme se začali postupně otrkávat a po čtvrthodině šli dokonce do vedení, když faul na Lukáše Bucalu bezpečně proměnil Kuba Jeništa - 1:0!!!. Hosté byli fotbalovější, ale více gólových šancí jsme měli v prvním poločase my. Bohužel jsme žádnou další neproměnili, naopak jsme před přestávkou ze standartní situace inkasovali - 1:1!!! Druhá půle byla jednoznačnou záležitostí, nám docházely síly, hosté tempo ještě zvýšili a prakticky nás nepustili za půlicí čáru. Mezenští hráči byli rychlejší v pohybu s míčem i bez něj a výsledkem toho bylo konečné skóre 1:5...