rozhodčí: Stanislav Vilimovský

gól:  Ondřej Moravec (65´)

ŽK:  Milan Urban (46´)

sestava:  Milan Urban - David Janák, Pavel Čermák, Jaroslav Bařina, Josef Svoboda - Libor Zikmund, Petr Polyak, Ondřej Moravec, David Pýcha - Martin Žirovnický, Jakub Jeništa (80´ Arnošt Kočí)

Na tento zápas nám z různých důvodů bohužel scházelo 5 hráčů užšího kádru a to se ve III.třídě těžko nahrazuje. Nastoupilo tedy všechno, co mělo ruce a nohy, hlavně tedy nohy :-) Svůj debut si v libežském dresu odbyl také Kuba Jeništa, letní posila, doposud zraněný. První poločas byl ještě poměrně vyrovnaný, se šancemi na obou stranách, i když na té štěpánovské jich bylo nepatrně více. Úvod druhého poločasu výrazně ovlivnilo sporné rozhodnutí doposud výborně pískajícího rozhodčího, který poté, co domácí útočník neproměnil svojí šanci a nezbrzdil svůj pohyb a narazil do našeho brankáře Milana Urbana, ukázal na značku pokutového kopu. Penaltu domácí proměnili - 1:0!!! I my jsme měli šance a také se jednou prosadili. Radoval se Ondra Moravec, jeho střela byla tečována do protipohybu brankáře - 1:1!!! Ovšem chvíli nato jsme vyrobili nepochopitelnou hrubici a byli za ní potrestáni - 2:1!!! To zlomilo náš poslední odpor, srazilo nás na kolena a inkasovali jsme ještě dva kousky na cestu.