0 : 2     ( 0 : 0 )

rozhodčí: Pavel Svoboda

góly:  Jan Blažek (69´), Lukáš Kukla (74´)

sestava:  Milan Urban - David Janák, Pavel Čermák, Ondřej Moravec, Josef Svoboda - David Pýcha (75´ Libor Zikmund), Jiří Kováč, Lukáš Kukla, Jan Blažek - Martin Čičatka (60´ Petr Polyak), Lukáš Bucala

Na "hřišti" v Nesperské Lhotě se fotbal moc hrát nedá, zdejší prostředí je předurčeno spíše k tuhému boji. První poločas jsme útočili proti kopci, ale i tak si vytvořili šance. V největší selhal Lukáš Bucala a po něm z dorážky trestuhodně přestřelil Martin Čičatka prázdnou bránu. Druhý poločas byla výhoda hry z kopce na naší straně. Měli jsme herní převahu a z ní pramenili gólové šance. Několik závarů domácí se štěstím přečkali, ale po sérii 3 rohových kopů v rychlém sledu jsme již udeřili, když premiérovou branku v libežském dresu vstřelil Honza Blažek - 0:1!!! To nám ještě o chvíli předtím rozhodčí upřel jasnou penaltu za faul na Lukáše Bucalu. Okénka v domácí obraně byly stále častější a rychlý kontr po ose Petr Polyak-Lukáš Bucala zakončil Lukáš Kukla přesnou střelou z hranice penalty - 0:2!!! Nesperští mohli v samém závěru zkorigovat, ale velkou šanci bravurně lapil Milan Urban a vychytal tak premiérovou nulu v našich barvách.