rozhodčí: Zdeněk Pessr

g:  Patrik Rakaš (60´ z penalty)

ŽK:  Lukáš Bucala (15´)

sestava:  Václav Hromas - Petr Babka, Pavel Čermák, Ondřej Moravec, Josef Svoboda (46´ Jan Mišovic) - David Pýcha (85´ Libor Zikmund), Jiří Kováč, Michal Neruda, Martin Žirovnický - Lukáš Kukla (25´ Patrik Rakaš), Lukáš Bucala

První dějství bylo oboustranně opatrné, hráli jsme zodpovědně do obrany a podnikali rychlé výpady. Nenechali jsme Divišov si vypracovat žádnou šanci, za první poločas měli pouze v závěru závar po naší chybě a ten vyřešil na brankové čáře odkopem Martin Žirovnický. Naproti tomu na druhé straně bylo živěji. Naše rychlé protiútoky domácí hasili jen za cenu faulů a po jedném takovém ve vápně Lukáše Bucalu podtrhl brankář a následovala penalta. Opět se ale potvrdilo, že jejich proměňování je náš velký celosezónní problém. Jirka Kováč kopl "pětku" prachbídně a divišovský brankář jí vystihl. Ve druhém poločase jsme se více osmělovali, cítili jsme, že tady se dá dnes vyhrát. Zvláště když další faul v domácím pokutovém území na Lukáše Bucalu už Patrik Rakaš potrestal - 0:1!!! Zvýšená útočná aktivita přinášela další šance, bohužel bez gólového efektu. Patrik Rakaš svůj samostatný nájezd zakončil do brankáře, Jirka Kováč z vápna přestřelil prázdnou branku, další velký tlak ukončil až odkop z malého vápna a tak přišel trest na druhé straně. Z ojedinělé šance domácí zakončili přesně a vyrovnali na konečných 1:1. V samém závěru jsme po nedůrazu v obraně mohli ještě prohrát, ale to by byl velmi krutý výsledek. Před zápasem bychom bod brali všemi deseti, po průběhu a povedeném výkonu jsme ale dva body ztratili...