rozhodčí: Pavel Brabenec

g:  2x Lukáš Bucala (30´ a 70´)

ŽK:  Jan Mišovic (65´)

sestava:  Petr Babka - David Janák (30´ Martin Čičatka), Pavel Čermák, Ondřej Moravec, Josef Svoboda - David Pýcha (60´ Martin Žirovnický), Jiří Kováč, Jan Mišovic (65´ Michal Neruda), Lukáš Kukla (80´ Libor Zikmund) - Patrik Rakaš, Lukáš Bucala

Po minulém nepodařeném zápase bylo nutné udělat změny v sestavě a tak šanci dostali hráči doposud méně využívaní. Největším překvapením ale asi bylo nasazení Petra Babky do branky místo opětovně chybujícího Libora Zikmunda. První půlhodinka byla jednoznačně v naší režii, hosté se zmohli pouze na náznaky šancí nebo střely z velké vzdálenosti, které jistě sbíral Petr Babka. Naproti tomu na druhé straně bylo živo, ale z velkých šancí jsme vytěžili jen jeden gól, když se po chybě brankáře po centru Martina Čičatky prosadil Lukáš Bucala - 1:0!!! Ještě předtím po dobré kombinaci Jirka Kováč - Lukáš Bucala - Patrik Rakaš posledně jmenovaný zakončoval z malého vápna hlavou vedle. V další megašanci po perfektním pasu Jirky Kováče Davida Pýchu vychytal brankář robinzonádou. Selhal také Lukáš Bucala, když po zpětné přihrávce přestřelil branku dokonce z malého vápna!! A tak udeřilo těsně před přestávkou na druhé straně, a hned dvakrát. Po dvou nedorozuměních v obraně jsme Čechticím darovali vedení 1:2!!! To nás opařilo a když se k tomu ve druhém poločase ještě začala projevovat naše slabší fyzická kondice, vůbec jsme se nemohli dostat do tempa, náš herní projev byl špatný. Navíc hosté odskočili na rozdíl dvou branek a to se proti zkušenému týmu jako jsou Čechtice těžko otáčí. Naději vykřesal 20 minut před koncem svým důrazem Lukáš Bucala - 2:3!!! Ani závěrečný mírný tlak vyrovnání nepřinesl, naopak jsme z poslední akce inkasovali čtvrtý gól a bylo rozhodnuto - 2:4!!!