4 : 0     ( 1 : 0 )

rozhodčí: Ladislav Murgač

ŽK:  Ondřej Moravec (20´), Patrik Rakaš (50´)

sestava:  Libor Zikmund - Petr Babka (46´ Martin Žirovnický), Pavel Čermák, Jaroslav Bařina, Josef Svoboda - Ondřej Moravec - Jiří Kováč, Jan Mišovic, Lukáš Kukla (46´ Michal Neruda) - Patrik Rakaš, Lukáš Bucala

První poločas byla v derby k vidění vyrovnaná hra, my jsme si vytvořili 2 gólové šance, domácí žádnou. Zatímco pěknou střelu Lukáše Bucaly i samostatný nájezd Patrika Rakaše domácí brankář bravurně chytil, do šaten šli šťastnější bílkovičtí, neboť nám vstřelili málo vídaný gól přímo z rohového kopu. Druhý poločas rozehrávali domácí, nakopli míč do našeho vápna a v jeho rohu nepochopitelně fauloval Libor Zikmund domácího útočníka - penalta - 2:0!!! Tato situace rozprášila veškeré naše naděje s nepříznivým vývojem ještě něco udělat a od té doby jsme byli na hřišti jen do počtu. Třetí hřebíček do naší rakve zasadili bílkovičtí po rohovém kopu a čtvrtý gól jim opět připravil brankář Libor, když rozehrál přímo na nohu domácího hráče a ten jeho nabídkou nepohrdl a do prázdné branky posunul skóre na konečných 4:0!!! Derby před solidní diváckou návštěvou libežských fans nám totálně nevyšelo...