rozhodčí: Karel Černý

g:  Patrik Rakaš (55´), Lukáš Bucala (75´)

ŽK:  David Pýcha (30´), Jan Mišovic (70´)

sestava:  Libor Zikmund - David Kněžík (46´ Petr Babka), Pavel Čermák, Ondřej Moravec, Josef Svoboda (80´ David Janák) - David Pýcha (46´ Lukáš Kukla), Jiří Kováč, Jan Mišovic, Michal Neruda (46´ Martin Žirovnický) - Patrik Rakaš (85´ Martin Čičatka), Lukáš Bucala

Na diametrálně odlišném terénu než byl v Tichonicích jsme přivítali na domácím upraveném pažitu Kamberk, třetí celek tabulky. Toužili jsme odčinit výbuch z minulého kola a také vrátit soupeři porážku z podzimu. Po celý zápas jsme měli mírnou převahu, která se vystupňovala zejména ve druhém poločase. To bylo dané tím, že si mohl náš trenér dovolit "luxus" a o poločase poslat na hřiště hned trojici nových čerstvých koní. Na obou stranách byli šance spíše po chybách defenzivy, než že by byly vypracované. V nastavení prvního poločasu přišel faul na Lukáše Bucalu v pokutovém území soupeře (již druhý v pořadí - při prvním zůstala píšťala rozhodčího němá) a následovala penalta. Míč si postavil tradiční exekutor Patrik Rakaš, trefil břevno a odražený balon odkopli obránci. Ve druhém poločase se projevila odpočatost některých našich opor a z toho pramenilo více vzrušení na polovině Kamberka. Do vedení jsme se dostali po pasu za obranu od Honzy Mišovice a dobrém zakončení Patrika Rakaše - 1:0!!! Druhý gól přidal Lukáš Bucala, stejný hráč mohl zvýšit na rozdíl tří branek, ale po křižné přihrávce Patrika Rakaše mířil z dobré pozice vedle. To nás mohlo mrzet, v samém závěru jsme inkasovali na 2:1, ale vedení jsme si již pohlídali a zápas dotáhli do vítězného konce.