3 : 0     ( 1 : 0 )

rozhodčí: Zdeněk Pessr

ŽK:  Jaroslav Bařina (15´)

sestava:  Václav Hromas - David Kněžík, Pavel Čermák, Jaroslav Bařina, Ondřej Moravec - David Pýcha (35´ Lukáš Kukla), Jiří Kováč, Michal Neruda, Martin Žirovnický - Patrik Rakaš, Lukáš Bucala

Kdo zná, ví o čem je řeč - tichonické "hřiště" po zimě nelze snad ani placem na fotbal nazvat. Rozhodčí ho ale uznal za regulérní a tak se šlo na věc. Pro nás to byla po zimní přípravě absolvované ve Vlašimi na umělé trávě velmi tvrdá srážka s realitou. Nebyli jsme si schopni na tomto terénu vyměnit víc jak dvě dobré přihrávky a navíc jsme byli proti domácím horší v důrazu a agresivitě. Lepší jsme byli jen v úvodu prvních 15 minut, vytvořili si šance, ale Patrik Rakaš prováhal vhodný okamžik na přihrávku a poté ani nevystřelil a Michal Neruda chvíli po něm ve slibné pozici střílel jen do nohou dobře vyběhnuvšího brankáře. A tak udeřilo na druhé straně. Přežili jsme sice několik standartních situací z nebezpečných míst, ale pak jsme inkasovali po nedorozumění našich obránců - 1:0!!! V té době už byli tichoničtí lepší a přebírali otěže nad utkáním. Ve druhém poločase nám přidali "z kopce" navíc další dvě branky a tím rozhodli, že 3 body zůstaly zcela zaslouženě doma na tichonickém močále.