2 : 1     ( 2 : 0 )

rozhodčí: Milan Macháček

góly:  David Pýcha (13´), Jakub Jeništa (23´)

sestava:  Patrik Hrabánek - David Kněžík, Pavel Čermák, Ondřej Moravec, Petr Babka - David Pýcha (35´ Petr Polyak), Michal Neruda (80´ Martin Čičatka), Lukáš Kukla, Stanislav Zvára - Lukáš Bucala, Jakub Jeništa

Na nic jsme nečekali a do soupeře jsme se pustili zostra hned od začátku. Dobře jsme kombinovali a dostávali se do šancí. Nejvíce hostující obraně zatápělo duo Lukáš Bucala-Kuba Jeništa. Gólově jsme se prosadili po 10ti minutách, když souhru našeho útočného dua využil naběhnuvší David Pýcha  - 1:0!!! Chvíli poté byl faulován ve vápně Lukáš Bucala, ale naše penaltové prokletí pokračuje - Kuba Jeništa "pětku" neproměnil. Vše si (i nám) vynahradil Kuba později a zvýšil na 2:0!!! Velmi aktivní byl také navrátilec do sestavy Standa Zvára, ale svoje "forestovské" úniky nezakončil gólem. Hosté také zahrozili, ale jen po našich chybách. Nástup do druhého poločasu jsme nezachytili, byli nedůslední a bez pohybu. Inkasovali jsme z rohového kopu a chvílemi byla naše hra křečovitá. Přesto jsme si vypracovali další gólové šance na rozhodnutí, neproměnili je a o hubené vítězství jsme se strachovali do poslední minuty.