rozhodčí: Milan Macháček

gól:  Lukáš Bucala (67´)

ŽK:  Ondřej Moravec (32´)

sestava:  Milan Urban - David Janák, Pavel Čermák, Ondřej Moravec, Martin Čičatka - David Pýcha, Jiří Kováč, Lukáš Kukla (80´ Libor Zikmund), Jan Blažek - Martin Žirovnický (80´ Petr Polyak), Lukáš Bucala

Před perfektní diváckou kulisou (100 lidí) proti sobě v "derby" nastoupily týmy, které byly v rozdílných situacích. Zatímco hostující Bílkovice přes léto mohutně posilovali, což bylo vidět i z dosažených výsledků v přípravě, tak domácí Libež se potýkala s problémy s nedostatkem hráčů. Tomu také odpovídaly poslední dva debakly (Ostředek, Struhařov). Favorit byl tedy jasně daný. Rozhoduje se vždy ale na hřišti a tam bylo vše jinak. Úvodní půlhodinka byla spíše "oťukávací", oba týmy nastoupily s respektem, bylo vidět, že jde o první kolo. I tak jsme ale překvapivě měli více ze hry my, ale žádnou větší šanci si nevypracovali. Zhruba od 30.minuty do konce poločasu jsme však neudrželi tempo a hřišti dominovali bílkovičtí a také se jednou zaslouženě prosadili - 0:1!!! Další nebezpečné situace vyřešila naše obrana v čele s novým brankářem Milanem Urbanem. Do druhého poločasu jsme ale nastoupili jako vyměnění. Hýřili jsme aktivitou a překvapivě jsme hosty přehrávali jak v poli, tak na šance. Vyrovnat se nám podařilo, když se Lukáš Bucala vyhnul ofsajdové pasti a svůj únik zakončil brankou - 1:1!!! Stejný hráč byl 10 minut před konce faulován ve vápně - penalta. Tu ovšem Ondra Moravec trestuhodně zahodil a tak se body dělili mezi oba soupeře.