2 : 0     ( 0 : 0 )

rozhodčí: Jaroslav Rosenvald

ŽK:  David Kněžík (33´)

sestava:  Libor Zikmund - David Kněžík, Pavel Čermák, Jaroslav Bařina, David Janák (25´ Josef Svoboda) - Martin Žirovnický (46´ Jakub Šindelář - 80´ Jiří Kováč), Ondřej Moravec, Jan Mišovic, Lukáš Kukla - Patrik Rakaš, Lukáš Bucala

Zápas o tom, kdo udělá méně chyb, uspěje. S cílem tedy hlavně neudělat chybu jsme vstoupili do prvního poločasu, když jsme hráli směrem dolů. Byli to ovšem domácí, kdo si vypracoval více šancí, ale Libor Zikmund držel naše akcie nad vodou. My jsme zahrozili několika rychlými protiútoky, ale nedotáhli jsme je ke gólové radosti. Druhý poločas začal hned zostra velkou příležitostí domácích, ale Libor v naší brance kraloval. Když jsme se začali osmělovat a přidávat na plynu, přišla bohužel Liborova "minela", když nesebral lehký míč a domácí útočník zavěsil do prázdné branky - 1:0!!! Srovnat skóre mohl Lukáš Bucala, ale svůj trestný kop z hranice vápna zakroutil jen těsně vedle tyče zkoprnělého brankáře. Neujala se ani dalekonosná střela Ondřeje Moravce. Domácí zápas rozhodli po rohovém kopu a našem nedůrazu při bránění protihráče.