rozhodčí: Jiří Lupač

góly:  2x Lukáš Kukla (2´ a 56´), 2x Lukáš Bucala (31´ a 35´)

ŽK:  Ondřej Moravec (24´)

sestava:  Martin Procházka - David Kněžík, Ondřej Moravec, Jaroslav Bařina, Josef Svoboda - David Janák (46´ Martin Čičatka), Jan Mišovic, Martin Žirovnický (60´ Jakub Šindelář), Lukáš Kukla - Patrik Rakaš, Lukáš Bucala

Tento duel na hřišti aktuálně posledního týmu tabulky se hrál na samé hranici regulérnosti, neboť prakticky celý první poločas vydatně "lilo jak z konve" a také foukal velmi silný vítr. Podmínky jsou ale vždy pro všech 22 hráčů stejné... Byli jsme favoritem a tuto roli jsme plnili od začátku. Hned ve 2. minutě jsme šli do vedení, když své sólo po krásné přihrávce Patrika Rakaše proměnil Lukáš Kukla - 0:1!!! Během další čtvrthodiny jsme mohli dát 3 góly a bylo hotovo, ale lehkovážně jsme neproměnili a domácí nás ztrestali po standartní situaci - 1:1!!! Do poločasu jsme ale přeci jen odskočili o dvě branky, když Patrik Rakaš opět nezištně přihrával a Lukáš Bucala dvakrát zakončil - 1:3!!! Po 10ti minutách druhého poločasu zvýšil svým druhým gólem Lukáš Kukla na 1:4!!! Pod tíhou uspokojení jsme ale nepochopitelně přestali chtít hrát fotbal a tak více šancí měli domácí. Některé jim Martin Procházka chytil, ale na jednu po nedorozumění se stoperem Ondřejem Moravcem nestačil a tak jsme se protrápili ke třem bodům a udělali tak vítěznou tečku za účinkováním v podzimní části III. třídy.