rozhodčí: Ladislav Murgač

góly:  Lukáš Bucala (68´ a 74´)

ŽK:  Ondřej Moravec (87´)

sestava:  Martin Procházka - David Kněžík, Ondřej Moravec, Jaroslav Bařina, David Janák (60´ Josef Svoboda) - Michal Neruda (65´ Libor Zikmund), Jan Mišovic, Jiří Kováč, Petr Polyak (46´ Jakub Šindelář) - Patrik Rakaš (80´ Pavel Čermák), Lukáš Bucala

Celý první poločas připomínal předchozí zápas z Louňovic. Naše hra byla plná nepřesností, bez důrazu a hlavně bez pohybu. Chybělo nasazení, drajv. Nevytvořili jsme si žádnou gólovou šanci. Úvodní dvacetiminutovka druhého poločasu byla ještě horší, hosté nás místy i zatlačili a vytvářeli si šance. Na toto reagoval trenér dvojím střídáním v rychlém sledu a náš bezkrevný výkon to oživilo. Prakticky z první vážnější šance jsme udeřili. Dnes v poli hrající Libor Zikmund vhodil dlouhý aut, míč propadl až na penaltu, kde se Lukáš Bucala nemýlil - 1:0!!! Lukáš udeřil o chvíli později i podruhé - 2:0!!! Mohl dokonce vsítit hattrick, to by ale musel proměnit pokutový kop, ovšem selhal. To pro nás mohlo mít fatální následek. Z protiútoku jsme po signalizovaném, ale neodpískaném ofsajdu inkasovali branku, ale zápas jsme si již pohlídali a dovedli ho do vítězného konce.