2014/7

7. kolo IV. třídy skupiny C

sobota 4. října 2014, výkop 16.00 hodin

Libež - Louňovice B

rozhodčí: Miroslav Garaja ml.

góly:  2x Patrik Rakaš, 2x Jiří Kováč, 2x Lukáš Bucala, Jan Mišovic, Lukáš Kukla, David Janák, Petr Babka

sestava:  Libor Zikmund - David Kněžík (46´ Tomáš Hanuš), Pavel Čermák, Lukáš Kukla, René Český - David Janák (60´ Michal Neruda), Jan Mišovic (46´ Petr Babka), Martin Žirovnický - Jiří Kováč - Patrik Rakaš, Lukáš Bucala

Před tímto zápasem se našemu kapitánovi Davidu Kněžíkovi narodil první potomek - dcera Sofie a ještě jsme se fotili na kalendář. Tak to byla samá sláva ještě před fotbalem. Ale co po skončení zápasu, bude důvod k radosti??? V současné pohodě, která vládne libežskou kabinou, o tom není pochyb. Zvláště, když soupeř byl z kategorie slabších a doposud získal jediný bod... Tomu odpovídalo samotné dění na hřišti, kdy se hrálo pouze na jednu branku a tak bylo jen otázkou skóre, kolik "banánů" si louňovičtí odvezou. Konečné skóre se zastavilo až na populární desítce. Po zápase tak mohlo zvesela začít zapíjení malé Sofinky a můžu prozradit, že se končilo až dlouho nad ránem... :-)