neděle 25. srpna 2013, výkop 17.00 hodin

Pravonín "B" - Libež "B"

3 : 5     ( 0 : 3 )

rozhodčí: Václav Švejda

góly:  2x Pavel Bucala (38´ a 67´), Eduard Špalek (15´), Jakub Míka (24´), Lukáš Bucala (81´)

ŽK:  Lukáš Kukla (74´)

sestava:  Martin Procházka - Josef Svoboda, Tomáš Říha, Lukáš Kukla, René Český - David Kněžík, Jakub Míka (80´ Arnošt Kočí), Jiří Kováč, Lukáš Bucala - Pavel Bucala (70´ Michal Neruda), Eduard Špalek

Na první mistrák jsme se konečně sešli v téměř kompletní sestavě, což v přípravě vyjma přáteláku v Ostředku nebylo možné...  A bylo to na hřišti znát. Od úvodního hvizdu jsme byli jasnými pány na hřišti a převzali otěže zápasu hraném ve vydatném dešti. Šance byly k vidění prakticky pouze na jedné straně, domácí se zmohli jen na dlouhé nákopy, což naše obrana bezpečně odvacela. Lehké pozdvižení před Martinem Procházkou způsobovala naše občasná nepřesnost v rozehrávce. To v domácím pokutovém území bylo rušno pořád. První branku a zároveň premiérovou mistrovskou v našem dresu vstřelila posila z Ostředka Eda Špalek. Nedlouho po něm se radoval Kuba Míka. Na rozdíl tří gólů mohl zvýšit z penalty po faulu na Lukáše Kuklu David Kněžík, trefil však pouze spojnici břevna a tyče. Po kiksu rozehrávky domácí obrany přecijen na 0:3 zvýšil Pavel Bucala. Takové bylo i poločasové skóre, další šance zůstaly nevyužity. Druhý poločas měl stejný rukopis jako ten první. Gól na 0:4 vsítil po pěkné střele z hranice velkého vápna opět Pavel Bucala. Domácí potrestali naší chybu ve středu hřiště - 1:4. Na rozdíl už čtyř branek zvýšil Lukáš Bucala a zdálo se, že se poslední desetiminutovka dohraje v poklidu. Opak byl pravdou, sami jsme si pořádně zavařili. Po dvou hrubých chybách jsme inkasovali 2 branky a konečným skóre 3:5 jsme si pokazili pěkný dojem z dobře odpracoveného zápasu...